blok-oranje-rood

Voorjaarsronde FC Zutphen Voetbalschool gestart

blok-oranje-rood

Maar liefst 130 kinderen, verdeeld over 2 leeftijdsgroepen, genoten afgelopen vrijdag van de 1e training van de voorjaarsronde van de FC Zutphen Voetbalschool. De zon scheen prachtig over ons sportpark en de trainers zorgden voor een uitdagend circuit met veel oefeningen. Lekker veel aan de bal zijn, trainen op de je voetbaltechniek en op die manier steeds een beetje beter worden. Als voetballer en als keeper.

Oefenen, oefenen, oefenen

Om 17.00 uur begon de 1e groep. Daarin zitten de jongste deelnemers. Veel oranje shirts, die de voetballers en keepers kregen bij de afgelopen najaarsronde. Dat zal snel veranderen. Want ook alle kinderen die zich nieuw hebben aangemeld ontvangen binnenkort hun shirt. Er wordt fanatiek getraind. Soms is een oefening eerst nog moeilijk. Maar dan is er een trainer met een goede tip of dan kijk je bij een andere jongen of meisje hoe zij het doen. Oefenen, oefenen, oefenen. En dan merk je al snel dat het steeds een beetje beter lukt.

Keepers in actie

Ook de keepers zijn lekker aan het trainen. Ze krijgen veel tips en oefenen dat vervolgens direct. Waar sta je? Waar is de goal? Goed blijven kijken!

Samen lachen

In de 2e groep zitten veel meiden. Ook zij luisteren aandachtig naar de trainers en voeren de oefeningen geconcentreerd uit. Of het alleen maar serieus is? Nee natuurlijk niet! Er is genoeg ruimte om samen te lachen.

Vind ik leuk 6