blok-oranje-rood

Vacature: Trainer voor FC Zutphen JO17-1

blok-oranje-rood

FC Zutphen zoekt een nieuwe trainer voor het JO17-1 selectieteam. Dit team speelt dit seizoen in de Hoofdklasse. Help jij mee om het jeugdbeleid van onze club uit te dragen? En draag je bij aan het voetbalplezier en de voetbaltechnische ontwikkeling van de spelers? Lees dan snel verder!

Talentvolle groep en goede faciliteiten

Als coach/trainer krijg je een leuke en talentvolle groep spelers onder je hoede. Ook zijn er natuurlijk een aantal faciliteiten voor je geregeld. Denk daarbij aan een passende vergoeding, een gedreven technische staf en een kledingpakket. Ook is er de ruimte om op een half kunstgrasveld te trainen, op een uitstekend sportpark. FC Zutphen is een club waar ambitie en gezelligheid samengaan. Op onze website lees je nog veel meer over onze club.

Over jou

We zetten op een rijtje wat we van onze nieuwe trainer verwachten. Herken jij je in dit profiel? Dan hopen we dat je reageert op de vacature. We gaan graag met je in gesprek om elkaar beter te leren kennen. De trainer die we zoeken…

  • wil spelers, collega trainers en zichzelf verder ontwikkelen
  • is sociaal, werkt goed samen en communiceert duidelijk
  • zorgt voor een positieve sfeer
  • is gericht op ontwikkeling, prestatie en plezier
  • heeft al ervaring in het trainen van jeugd(selectie-)teams en is in staat de technische staf aan te voeren
  • heeft minimaal een UEFA C / TC3-diploma of minstens 3 jaar ervaring op vergelijkbaar niveau
  • heeft een duidelijke voetbal- en opleidingsvisie en kan deze overbrengen op spelers, staf en technische commissie

Werkzaamheden

Je traint de selectie 2x per week en coacht op wedstrijddagen. Je overlegt regelmatig met de trainers en de technische commissie. Dat doen we vaak in de vorm van thema avonden. Je werkt en plant volgens het technisch voetbalplan. Met de trainers van de JO19-1, JO15-1 en JO17-2 heb je intensief contact en werk je samen aan de ontwikkeling en doorstroom van spelers.

Wat krijg je ervoor terug?

Vanaf dag 1 maak je deel uit van een warme en familiaire club, waar presteren en gezelligheid goed samen gaan. We helpen je graag om je verder te ontwikkelen als trainer en als mens. Met een betrokken technische commissie en ervaren collega trainers is die begeleiding aanwezig. Je ontvangt een passende vergoeding.

Meer informatie of direct reageren

Wil je meer weten over de functie? Of direct reageren? Neem dan contact op met Ralph Dangremond (06-2480 9613) of Edward Veen (06-2139 3036). Mailen mag ook: tc@fczutphen.nl, onder vermelding van ‘Vacature JO17-1’.

Vind ik leuk 0