blok-oranje-rood

De kick-off: de FC Zutphen podcast is een feit

blok-oranje-rood

In deze 1e aflevering van de FC Zutphen podcast maak je kort kennis met de hosts: Teun, Ruud en Yannick. Ze vertellen je wie ze zijn. En ze introduceren natuurlijk ook een gast.

[gap]

[gap]

En onze 1e gast is niemand minder dan Wouter de Haan. Wouter heeft genoeg te vertellen over het voetballen en de voetbalsfeer van vroeger en van nu. Enig idee hoeveel wedstrijden hij in het 1e elftal speelde?

Katwijk spits Marciano Mengerink blijkt ook nog steeds een jongen van onze club te zijn. Dat wisten we eigenlijk al wel. Maar hij vertelt er uitgebreid over. Hij blikt terug op zijn tijd bij onze club. Een mooi verhaal over zijn tijd als speler en trainer bij eerst WHcZ en later FC Zutphen.

Lekker luisteren. En het is leuk als je je abonneert. Heb je vragen, tips of suggesties? Mail ze naar podcast@fczutphen.nl.

Vind ik leuk 0