blok-oranje-rood

NIX18 – ook bij FC Zutphen

blok-oranje-rood

Voetballen en plezier maken op het voetbalveld en op ons mooie sportpark. Dat gunnen we elk lid van FC Zutphen. Bij voetbalplezier hoort ook een gezellige 3e helft in onze kantine. Maar er zijn daarbij wel een aantal regels die van belang zijn. Bijvoorbeeld over het gebruik van alcohol. Lees even verder, want het is belangrijke informatie voor jou en voor onze club.

NIX18

FC Zutphen ondersteunt de NIX18 campagne. En dat doen we niet voor niks. We vinden de gezondheid en veiligheid van onze jeugdleden belangrijk. Je leest op nix18.nl van alles over de gevolgen en risico’s van alcoholgebruik onder jongeren. NIX18 is niet vrijblijvend. We zijn als club verplicht om ons te houden aan de regels.

Hoe gaat FC Zutphen met NIX18 om?

  • We schenken geen alcohol aan jongeren onder de 18 jaar
  • We controleren op het drinken van alcohol door deze groep
  • Kopen van alcohol door 18-plussers – die het vervolgens uitdelen aan jeugd onder 18 – is niet toegestaan

Voor al onze leden geldt al de regel dat we geen alcohol meenemen naar de club om het daar op te drinken.

Gevolgen zijn flink; voor ons allemaal

Houden wij ons niet aan deze afspraken, dan zijn de gevolgen groot. Wist je dat er bij een controle een boete kan volgen voor de club, de barmedewerker, de betaler en de drinker? Het kan zelfs leiden tot het sluiten van de kantine voor een aantal weken. Natuurlijk willen we niet dat dit gebeurt.

Ben je jonger dan 18 jaar?

  • Vraag de barmedewerker niet om alcohol en breng hem/haar niet in de problemen
  • Neem geen alcoholische dranken aan
  • Deel geen alcoholische dranken uit

We zullen hier scherp op toezien en we hopen dat het niet nodig is om in te grijpen.

Namens het bestuur van FC Zutphen

Johan de Jonge
Bestuurslid Horeca

Vind ik leuk 3