blok-oranje-rood

Algemene Ledenvergadering op 28 november

blok-oranje-rood

Op maandag 28 november a.s. is de volgende Algemene Ledenvergadering (ALV) van FC Zutphen. Ben jij er ook bij? Door het bijwonen van de ALV blijf je als lid van onze club goed op de hoogte over de algemene ontwikkeling van onze club. En over de voortgang van belangrijke onderwerpen.

ALV maandag 28 november

Algemene Ledenvergadering FC Zutphen
Maandag 28 november
Aanvang: 20.00 uur
Kantine Sportpark ‘t Meijerink

Agenda volgt

Twee weken voor de ALV wordt de agenda kenbaar gemaakt. En even later volgen ook de officiële documenten.

Nieuwe voorzitter

Voorzitter Herman Tuininga heeft aangekondigd niet herkiesbaar te zijn voor een volgende termijn. Kandidaten voor het voorzitterschap kunnen zich melden bij het bestuur. Dat kan door een mail met motivatie te sturen naar bestuur@fczutphen.nl. Wil je liever eerst wat meer informatie, dan kan dat uiteraard.

Bestuur FC Zutphen

Vind ik leuk 1