blok-oranje-rood

Zijn jouw Vriendenloterij loten gekoppeld aan FC Zutphen?

blok-oranje-rood

Vorige week hielden we een belactie voor de Vriendenloterij. De actie was succesvol! Maar… we ontdekten tijdens de belactie dat veel mensen al wel meespelen, maar dat hun loten nog niet aan FC Zutphen gekoppeld zijn. Zonde, want dan speel jij niet mee voor je favoriete club en zo loopt de club inkomsten mis.

Even controleren

Op jouw bankafschrift kun je zien of je meespeelt voor FC Zutphen. Na de omschrijving van de afschrijving van het bedrag staat vermeld: ‘U steunt FC Zutphen’. Zie je dat niet terug? Dan zijn jouw loten niet aan FC Zutphen gekoppeld. Wil je dat alsnog doen?

Koppelen aan FC Zutphen is eenvoudig

Je kunt jouw loten eenvoudig laten koppelen aan FC Zutphen. Bel de Vriendenloterij op 088 – 020 1020 (lokaal tarief). Dit kan op werkdagen tussen 9:00 en 21:00 uur en op zaterdag tussen 9:30 uur en 16:00 uur. Geef door dat je jouw loten wilt koppelen aan FC Zutphen. Het deelnamenummer van onze club is: 300131. Zij regelen het daarna voor je. Alvast dank!

  • Bel de Vriendenloterij: 088 - 020 1020 (lokaal tarief)
  • Vertel dat je jouw loten wilt koppelen aan FC Zutphen
  • Deelnamenummer FC Zutphen: 300131
  • Geregeld! Je speelt nu mee voor onze club!
Vind ik leuk 1