blok-oranje-rood

Rik Vlutters vertrekt naar DZC ’68

blok-oranje-rood

Na 3 jaar in de eerste selectie van FC Zutphen zal Rik Vlutters onze club verlaten. De technisch begaafde middenvelder komt volgend seizoen uit voor eersteklasser DZC ’68 uit Doetinchem.

[ux_image id=”20343″ caption=”true”]

[gap]

Vlutters vertrekt na afloop van dit seizoen bij onze club. Hans Nijland reageert namens de Technische Commissie op het vertrek van de middenvelder: ‘We hadden Rik graag bij het team gehouden om samen de weg omhoog te vervolgen met FC Zutphen. Helaas ziet Rik voor zichzelf een andere weg. Uiteraard wensen we hem alle succes bij zijn nieuwe club. En we hopen hem ooit terug te zien in het oranje-rood’.

Aderlating

‘Het vertrek van Rik is natuurlijk een aderlating voor onze selectie. Maar tegelijk biedt het ook weer kansen voor aanstormend talent uit onze opleiding. We hebben er alle vertrouwen in dat er komend jaar weer een goede groep staat, die de ambities van de club waar kan maken: zo snel mogelijk promoveren’, vertelt Nijland.

Vind ik leuk 0