blok-oranje-rood

Ook Mousa Nahimana terug bij FC Zutphen

blok-oranje-rood

Mousa Nahimana speelt met ingang van het seizoen 2022-2023 weer voor FC Zutphen. Na 2 eerdere periodes bij onze club, kijkt Mousa (24) uit naar zijn 3e avontuur in het oranjerood. Hij heeft er zin in en over zijn ambitie is hij helder: ‘Ik wil plezier hebben en samen promoveren, want FC Zutphen hoort op een hoger niveau te spelen.’

[ux_image id=”30931″ image_size=”original” caption=”true”]

[gap]

Begonnen op Helbergen

Als Mousa in 2008 in Nederland komt wonen, begint hij al snel met voetballen. Hij speelt in de jeugd van onze club, op Sportpark Helbergen. Later speelt hij ook voor Be Quick.

Tweede keer FC Zutphen

Na een avontuur bij GA Eagles in Deventer keert Mousa in 2017 terug bij FC Zutphen. Hij speelt 1 seizoen in de 1e klasse. Maar het avontuur bevalt niet zo goed als hij vooraf hoopte. Mousa maakt daarom de overstap naar stadsgenoot Be Quick en speelt daar 4 seizoenen in het 1e elftal. Hij schopt het zelfs tot international van zijn geboorteland Burundi.

Nieuwe uitdaging

In januari van dit jaar begint het te kriebelen hij Mousa. ‘Ik wilde wat anders en was toe aan een nieuwe uitdaging.’ Hij zoekt contact met FC Zutphen, voert een aantal gesprekken en houdt daar een positief gevoel aan over. Hij hakt de knoop direct door en kiest voor FC Zutphen. ‘Ik wil weer genieten van het voetballen. FC Zutphen is een prachtige club met veel talentvolle spelers. Die horen op een hoger niveau te spelen en daar gaan we samen voor!’

Welkom terug Mousa!

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door FC Zutphen (@fc_zutphen)

Vind ik leuk 8