blok-oranje-rood

David te Slaa gehuldigd voor 100 wedstrijden in het 1e elftal

blok-oranje-rood

FC Zutphen aanvoerder David te Slaa speelde vorige week in de uitwedstrijd tegen AVW ’66 zijn 100e wedstrijd in de hoofdmacht van FC Zutphen. Voor aanvang van de wedstrijd tegen Be Quick zette bestuurslid Aloys Rouweler onze aanvoerder daarom in het zonnetje.

Man van de club

Over het sportpark klonk de imposante opsomming van werkzaamheden en activiteiten die David voor zijn club doet en heeft gedaan. David is een belangrijke man binnen onze jeugdopleiding. Zo trainde hij al meerdere teams en is hij mede verantwoordelijk voor de activiteiten van onze Voetbalschool.

Boegbeeld van onverzettelijkheid

David doorliep de volledige jeugdopleiding van onze club en is als speler niet meer weg te denken uit ons 1e elftal. Hij gaat voorop in de strijd, bewaakt zijn verdedigende taken en is regelmatig verbindingsspeler tussen verdediging en middenveld. Ook in de wedstrijd tegen Be Quick was David weer het boegbeeld van onverzettelijkheid. Sinds dit seizoen is David aanvoerder, een taak die hij met verve vervult.

Gefeliciteerd

David, gefeliciteerd met deze mooie mijlpaal. We hopen dat er nog heel veel mijlpalen en huldigingen volgen!

Vind ik leuk 5