blok-oranje-rood

Touzani opent zaterdag nieuwe hoofdveld en pannaveld

blok-oranje-rood

Niemand minder dan Soufiane Touzani opent zaterdag a.s. het vernieuwde hoofdveld én het splinternieuw pannaveld op Sportpark ‘t Meijerink. De populaire freestyle voetballer is rond 13.30 uur in Zutphen om daarna bij de officiële opening van beide velden aanwezig te zijn.

Opening hoofdveld om 14.00 uur

Om 14.00 uur wordt het vernieuwde hoofdveld officieel geopend door onze voorzitter, de wethouder van Zutphen en… Soufiane Touzani. We nodigen al onze leden uit om hier – indien mogelijk – bij aanwezig te zijn.

Rond 14.45 uur opening pannaveld

Rond 14.45 uur is het de hoogste tijd om eindelijk dat vette pannaveld te openen. Dat doet onze jeugd, samen met Touzani. Ondertussen is er de mogelijkheid om met Touzani op de foto te gaan. Ook kun je hele toffe kleding en ballen kopen in de speciale Touzani Pop up tent op ons sportpark.

Volledige programma volgt snel

Omdat zaterdag ook ons 1e elftal kampioen kan worden, is er een mooi programma samengesteld. Hierover lees je spoedig meer op de website en onze socials.

Vind ik leuk 11

Artikel delen

Het laatste nieuws