blok-oranje-rood

Angelo Cornelis en Arold Mol nieuwe bestuursleden FC Zutphen

blok-oranje-rood

De Algemene Ledenvergadering van FC Zutphen stemde maandagavond in met het voorstel van het FC Zutphen bestuur om Angelo Cornelis en Arold Mol officieel te benoemen als bestuursleden van onze club. Angelo en Arold waren al enige tijd kandidaat bestuurslid en zijn nu officieel benoemd tot bestuurslid.

Angelo vice voorzitter

De positie van vice voorzitter was vacant. In gesprekken met een aantal bestuursleden vertelde Angelo over zijn persoonlijkheid, ambitie en kwaliteiten. Er was een klik. Angelo: ‘Ik wil onze club graag helpen met kennis en ervaring die ik opdeed in mijn werk. En dan doel ik specifiek op het vormen van beleid en visie richting de toekomst. Mijn zoon voetbalt bij FC Zutphen en zelf voetbal ik in de 35+ competitie en in het 6e elftal. Het lijkt me leuk om ook als bestuurslid een steentje bij te dragen aan de club.’

Arold secretaris

Sinds het vertrek van Jeroen Traas was ook de positie van secretaris vacant. Voor deze positie werd Arold Mol gepolst. ‘Ik loop hier al rond sinds ik als kleine jongen begon met voetballen. Dat was bij Wilhelmina SSS, later WHcZ en nu FC Zutphen. Het kriebelde al wel eerder om de club te helpen. Veel taken van een secretaris komen overeen met mijn eigen dagelijkse werkzaamheden. Maar het ontbrak me destijds aan tijd. Nu is daar wat meer ruimte gekomen. Het lijkt me mooi om er samen een succes van te maken.’

Bestuur compleet

Met de benoeming van Angelo en Arold is het bestuur van FC Zutphen compleet. We feliciteren onze 2 nieuwe bestuursleden van harte met hun benoeming en wensen het bestuur veel succes toe.

Vind ik leuk 19