Nieuw sponsorcontract voor 3 jaar tussen FC Zutphen en ING

Leestijd: ongeveer 1 minuten
FC Zutphen en ING zetten hun samenwerking voort met een nieuw sponsorcontract voor de komende 3 jaar. De overeenkomst is op 1 augustus ingegaan. Als onderdeel van haar inzet voor het Nederlandse amateurvoetbal ondersteunt ING in totaal 625 amateurvoetbalverenigingen.
Foto: KNVB

Voor FC Zutphen betekent de samenwerking een belangrijke bijdrage aan de verdere ontwikkeling van de vereniging en het amateurvoetbal. Voorzitter Gerjan Nijland is dan ook blij met de voortzetting van het partnerschap:

“We zijn ontzettend trots op de samenwerking met ING. Dankzij deze ondersteuning kunnen we blijven investeren in het (jeugd)voetbal binnen onze club. We kijken uit naar een mooie samenwerking in de komende jaren.”

Ook voor ING staat de maatschappelijke waarde van het amateurvoetbal centraal. Steffen van Iersel, Manager Sponsoring & Events bij ING, licht toe:

“Iedereen die dat wil, moet kunnen voetballen. Daarom blijven we ons samen met amateurvoetbalverenigingen inzetten voor de groei en ontwikkeling van het amateurvoetbal, met bijzondere aandacht voor het meiden- en vrouwenvoetbal. Daarnaast werken we gezamenlijk aan het Niemand Buitenspel-programma, waarmee we voetbal toegankelijk houden voor mensen die het financieel moeilijk hebben. Clubs zoals FC Zutphen spelen daarin een onmisbare rol en laten zien hoe belangrijk amateurvoetbal is voor de samenleving.”

Publicatiedatum: 15.10.2026
Auteur: FC Zutphen media
Fotograaf: KNVB

Het laatste nieuws

Wat vind jij?

Opnieuw puntverlies voor Ajax. Gaan ze meedoen om de titel?

Meer over

Gerelateerde berichten