blok-oranje-rood

Alvast voor in je agenda: BBQ voor alle vrijwilligers op 15 september

blok-oranje-rood

Op vrijdag 15 september a.s. organiseren we op ons sportpark een gezellige BBQ avond voor alle vrijwilligers van onze club. Het begint rond 18.00 uur. Kom jij ook?

Veel dank

Onze club kan niet zonder vrijwilligers. Dat beseffen we ons dagelijks. Het is geweldig om te zien hoeveel tijd en energie jullie besteden aan werkzaamheden voor onze mooie club. Daar willen we jullie graag voor bedanken. Daarom organiseren we deze BBQ avond op vrijdag 15 september. Alle vrijwilligers zijn van harte welkom. Wij hebben er zin in. Kom jij ook?

Handig om te weten

  • Vrijdag 15 september, 18.00 uur
  • Sportpark ‘t Meijerink
  • De BBQ wordt aangeboden namens het bestuur
  • Per persoon 5 gratis drankjes

Meer informatie volgt nog. Tot dan!

Bestuur FC Zutphen

Vind ik leuk 4